Szanowni Państwo
Drodzy Mieszkańcy gminy Sulęczyno
Goście wypoczywający na terenie Naszej Gminy.
Jako jednostka OSP Sulęczyno z całego serca zachęcamy Państwa do uczestnictwa w zbliżających się wyborach Prezydenckich, które odbędą się w dniu 12 lipca.
Zbliżające się wybory to realna szansa spełnienia swojego obowiązku obywatelskiego oraz realny wkład w wyborze osoby która w najbliższej kadencji obejmie najwyższy Urząd Państwa – Urząd Prezydenta RP.
Zbliżające się wybory są również szansą na zwiększenie potencjału ratowniczego Naszej gminy. Zapewne słyszeli Państwo o akcji zainicjowanej przez Ministra MSWiA Pana Mariusza Kamińskiego pt. „Bitwa o wozy”. Jest to jedyna i niepowtarzalna szansa, żeby za spełnienie swojego obowiązku obywatelskiego, a tym samym wysoką frekwencję przy urnach wyborczych, Nasza gmina została nagrodzona nowoczesnym wozem bojowym, który znacząco zwiększy potencjał ratowniczy strażaków z gminy Sulęczyno, a tym samym bezpieczeństwo obywateli, mieszkańców i osób wypoczywających w Naszej malowniczej, kaszubskiej malej Ojczyźnie.
Wszystkie osoby niezdecydowane zachęcamy do odwiedzenia lokalów wyborczych już w najbliższą niedzielę.
Strażacy z gminy Sulęczyno
ps. Szanowni Państwo jeśli nie jesteście w stanie z przyczyn od was niezależnych dotrzeć do lokalu wyborczego o własnych siłach, prosimy o kontakt pod nr tel. 667575771 lub elektronicznie za pomocą messengera i poczty email: [email protected]  Dowieziemy i odwieziemy do miejsca zamieszkania. W tym celu posłuży nam samochód, który otrzymaliśmy w ubiegłym tygodniu od ZG ZOSP RP do pomocy lokalnej społeczności.