Inspekcja Gotowości Operacyjnej w OSP Sulęczyno

Wzorowo wypadli Nasi strażacy w corocznej inspekcji gotowości operacyjnej, która miała miejsce 17.11.2016 r. Komisja złożona z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach skrupulatnie sprawdziła bowiem stan techniczny pojazdów, sprawność sprzętu ratowniczego, stan umundurowania, wyszkolenie i gotowość bojową druhów.

„Strażacy są doskonale przygotowani i wyposażeni  do niesienia pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia oraz mienia. Rozwój cywilizacyjny nakłada na nas nowe obowiązki i wyzwania. Wierzę w to, że z całą stanowczością im podołacie   ” – podsumował przy ogłoszeniu końcowej oceny – st. bryg. Edmund Kwidziński – Komendant Powiatowy.
Ogromne podziękowania dla wszystkich druhów OSP Sulęczyno, którzy sumiennie i z pełnym poświęceniem angażują się w przygotowanie techniczne sprzętu ratowniczo – gaśniczego do natychmiastowych działań oraz nie szczędzą swojego czasu wolnego w celu niesienia pomocy i podnoszenia kwalifikacji, składa:

Zarząd OSP Sulęczyno

/zdj. kartuzy.info/