KONTAKT
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
ul. S. Żeromskiego 5
83-320 Sulęczyno

tel - 0-58 684 41 87
fax - 0-58 685 02 11

ospsuleczyno@wp.pl
ODWIEDZINY
Jesteś Free Website Counters
osobą odwiedzającą naszą stronę
ARCHIWUM
TU JESTEŚMY

mapa

OSP NA YOU TUBE

YouTube

POLECAMY

 

 

s5_logo

SGSP

CNBOP-PIB

LOGO

 

pp

strazak_logo

 

Ćwiczenia z zakresu ratownictwa lodowego

W ostatni weekend zgodnie z dziennikiem szkoleń OSP Sulęczyno, przeprowadzono praktyczne ćwiczenia z zakresu ratownictwa na zamarźniętych akwenach wodnych. Zajęcia rozpoczęto wprowadzeniem teoretycznym dotyczącym ratownictwa lodowego oraz zasad BHP podczas tego typu działań. Poruszono również aspekty pierwszej pomocy przy stanach hipotermii oraz podtopieniach. 

Druga cześć ćwiczeń przeprowadzono na zamerźniętym jeziorze. Tutaj Nasi druhowie w dobitny sposób przekonali się jakie ciężkie warunki występują w trakcie ratowania ludzi, pod którymi załamał się kruchy lód.

 

 

ksiazka

Ochotnicza Straż Pożarna

w Sulęczynie

korzysta z dotacji

MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

na zakup pojazdów pożarniczych, umundurowania,

sprzętu pożarniczego, wyposażenia, szkoleń oraz remontów strażnic.

SPONSORZY

Kapeo

2 layer1

4

5

6

7 8

12

13

14

15