KONTAKT
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
ul. S. Żeromskiego 5
83-320 Sulęczyno

tel - 0-58 684 41 87
fax - 0-58 685 02 11

ospsuleczyno@wp.pl
ODWIEDZINY
Jesteś Free Website Counters
osobą odwiedzającą naszą stronę
ARCHIWUM
TU JESTEŚMY

mapa

OSP NA YOU TUBE

YouTube

POLECAMY

 

 

s5_logo

SGSP

CNBOP-PIB

LOGO

 

pp

strazak_logo

 

Inspekcja Gotowości Operacyjnej w Gminie Sulęczyno

Inspekcja Gotowości Operacyjnej w roku 2015 zakończyła się pomyślnie dla wszystkich 3 jednostek OSP z gm. Sulęczyno. Kontrola została przeprowadzona pod okiem Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, st. bryg. Edmunda Kwidzińskiego, mł. bryg. Romualda Pituły i Andrzeja Rody, Komendanta Gminnego ZOSP.

Podczas Inspekcji, strażaków oceniano pod względem ich ubioru oraz ćwiczeń. Zwrócono uwagę na alarmowanie oraz gotowość ratowników do podjęcia działań w chwili alarmu. Również sprawdzono ogólne przygotowanie druhów pod kątem merytorycznym i praktycznym do udziału w zdarzeniach. Umiejętność obsługi oraz ogólny stan sprzętu, będącego na wyposażeniu jednostek OSP, został szczegółowo sprawdzona przez komisję.

Wszystkie jednostki OSP z gm. Sulęczyno z każdym zadaniem poradziły sobie wzorowo.

artykuł i zdjęcia - kartuzy.info

ksiazka

Ochotnicza Straż Pożarna

w Sulęczynie

korzysta z dotacji

MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

na zakup pojazdów pożarniczych, umundurowania,

sprzętu pożarniczego, wyposażenia, szkoleń oraz remontów strażnic.

SPONSORZY

Kapeo

2 layer1

4

5

6

7 8

12

13

14

15