KONTAKT
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
ul. S. Żeromskiego 5
83-320 Sulęczyno

tel - 0-58 684 41 87
fax - 0-58 685 02 11

ospsuleczyno@wp.pl
ODWIEDZINY
Jesteś Free Website Counters
osobą odwiedzającą naszą stronę
ARCHIWUM
TU JESTEŚMY

mapa

OSP NA YOU TUBE

YouTube

POLECAMY

 

 

s5_logo

SGSP

CNBOP-PIB

LOGO

 

pp

strazak_logo

 

Pożar piwnicy w budynku mieszkalnym

W dniu 23.11.2018 r  strażacy OSP Sulęczyno interweniowali w Borku (gm. Sulęczyno), gdzie doszło do pożaru na kondygnacji piwnicznej w  budynku mieszkalnym.

Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów okazało się, że pożarem objęte jest pomieszczenie kotłowni budynku mieszkalnego. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji osób przebywających w budynku oraz podaniu prądów gaśniczych na ognisko pożaru oraz spowolnienie rozprzestrzeniania się pożaru na wyższe kondygnacje. 

Rota gaśnicza  działająca wewnątrz obiektu bardzo szybko zlokalizowała pożar oraz zminimalizowała jego skutki . Ogień powstał najpewniej wskutek nieprawidłowego składowania materiałów palnych. W wyniku pożaru spaleniu uległy trzy pomieszczenia piwniczne wraz z wyposażeniem o pow. 40 metrów kw.

W działaniach gaśniczych brały udział strażacy:

- OSP Sulęczyno,

- OSP Kistowo

- JRG Kartuzy.

/zdj. OSP Sulęczyno/

ksiazka

Ochotnicza Straż Pożarna

w Sulęczynie

korzysta z dotacji

MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

na zakup pojazdów pożarniczych, umundurowania,

sprzętu pożarniczego, wyposażenia, szkoleń oraz remontów strażnic.

SPONSORZY

Kapeo

2 layer1

4

5

6

7 8

12

13

14

15