KONTAKT
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
ul. S. Żeromskiego 5
83-320 Sulęczyno

tel - 0-58 684 41 87
fax - 0-58 685 02 11

ospsuleczyno@wp.pl
ODWIEDZINY
Jesteś Free Website Counters
osobą odwiedzającą naszą stronę
ARCHIWUM
TU JESTEŚMY

mapa

OSP NA YOU TUBE

YouTube

POLECAMY

 

 

s5_logo

SGSP

CNBOP-PIB

LOGO

 

pp

strazak_logo

 

Gminne Zawody Sportowo - pożarnicze 

Zespoły członków czynnych i młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu naszej gminy w dniu 19.08 rywalizowały w zawodach sportowo - pożarniczych. Strażacy tradycyjnie zmierzyli się w musztrze, sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym. W konkurencjach regulaminowych oraz w ćwiczeniu alarmowo-bojowym bezkonkurencyjni wśród członków czynnych okazali się druhowie z naszej jednostki. W rywalizacji łącznie udział wzięło 15  drużyn z trzech jednostek OSP z terenu Gminy Sulęczyno.

/zdj. Bartłomiej Polak, kartuzy.info/

ksiazka

Ochotnicza Straż Pożarna

w Sulęczynie

korzysta z dotacji

MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

na zakup pojazdów pożarniczych, umundurowania,

sprzętu pożarniczego, wyposażenia, szkoleń oraz remontów strażnic.

SPONSORZY

Kapeo

2 layer1

4

5

6

7 8

12

13

14

15