KONTAKT
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
ul. S. Żeromskiego 5
83-320 Sulęczyno

tel - 0-58 684 41 87
fax - 0-58 685 02 11

ospsuleczyno@wp.pl
ODWIEDZINY
Jesteś Free Website Counters
osobą odwiedzającą naszą stronę
ARCHIWUM
TU JESTEŚMY

mapa

OSP NA YOU TUBE

YouTube

POLECAMY

 

 

s5_logo

SGSP

CNBOP-PIB

LOGO

 

pp

strazak_logo

 

Mali ratownicy Gminy Sulęczyno

W roku obecnym w otwartym konkursie ofert z zakresu zadania publicznego pt. „Mali ratownicy Gminy Sulęczyno” udało nam się pozyskać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu w postaci defibrylatora AED oraz fantomu Baby Anne. Zakupiony sprzęt znajdzie się na  wyposażeniu naszej jednostki.

Dodatkowo w ramach zadania, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulęczynie jako wolontariusze  przeprowadzą cykl szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klas 6 i 7  w  Szkołach Podstawowych oraz 2 i 3 klas gimnazjalnych Gminy Sulęczyno. Każdy z uczniów otrzyma opaskę odblaskową oraz ulotkę dotyczącą pierwsze pomocy.

Za nami pierwszy cykl szkoleń w Szkole w Sulęczynie oraz Mściszewicach. Na wrzesień zaplanowaliśmy kolejne szkolenia dla uczniów w szkołach w Podjazach, Borku oraz Węsiorach.

ksiazka

Ochotnicza Straż Pożarna

w Sulęczynie

korzysta z dotacji

MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

na zakup pojazdów pożarniczych, umundurowania,

sprzętu pożarniczego, wyposażenia, szkoleń oraz remontów strażnic.

SPONSORZY

Kapeo

2 layer1

4

5

6

7 8

12

13

14

15