KONTAKT
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
ul. S. Żeromskiego 5
83-320 Sulęczyno

tel - 0-58 684 41 87
fax - 0-58 685 02 11

ospsuleczyno@wp.pl
ODWIEDZINY
Jesteś Free Website Counters
osobą odwiedzającą naszą stronę
ARCHIWUM
TU JESTEŚMY

mapa

OSP NA YOU TUBE

YouTube

POLECAMY

 

 

s5_logo

SGSP

CNBOP-PIB

LOGO

 

pp

strazak_logo

 

Gminne uroczystości z okazji Dnia Strażaka 

Jak co roku ten wyjątkowy dzień jednoczy wszystkich strażaków z Naszej gminy i ich rodziny. Gościliśmy również wielu sympatyków i przyjaciół, wśród nich wicewojewodę pomorskiego Mariusza Łuczyk,  radnego województwa pomorskiego Jerzego Barzowskiego, starostę powiatu kartuskiego Janinę Kwiecień, dyrektora Oddziału Wojewódzkiego ZOSP Edmunda Kwidzińskiego oraz silną reprezentacja władz Gminy Sulęczyno  z wójtem Bernardem Gruczą na czele.

Gminne uroczystości tradycyjnie rozpoczęły się od Mszy świętej w intencji wszystkich strażaków i ich rodzin.  Celebrował ją proboszcz parafii pw. Św. Trójcy w Sulęczynie. Po uroczystej mszy św. strażacy i ich rodziny udali się do strażnicy OSP, gdzie odbyła się dalsza cześć uroczystości.

Serię podziękowań i życzeń rozpoczął wójt. Dziękował strażakom za ofiarność i poświęcenie, a w szczególności za ich pracę po ubiegłorocznej nawałnicy.

"W każdej potrzebie służycie społeczeństwu, za co Wam dziękuję. Niech Pan Bóg Wam błogosławi. Życzę Wam satysfakcji, radości, uśmiechu, byście z każdej akcji wracali zdrowi i cali" – powiedział.

/Zdj. OSP Sulęczyno, Kartuzy.Info, Kurier Kaszubski/

 

ksiazka

Ochotnicza Straż Pożarna

w Sulęczynie

korzysta z dotacji

MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

na zakup pojazdów pożarniczych, umundurowania,

sprzętu pożarniczego, wyposażenia, szkoleń oraz remontów strażnic.

SPONSORZY

Kapeo

2 layer1

4

5

6

7 8

12

13

14

15