KONTAKT
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
ul. S. Żeromskiego 5
83-320 Sulęczyno

tel - 0-58 684 41 87
fax - 0-58 685 02 11

ospsuleczyno@wp.pl
ODWIEDZINY
Jesteś Free Website Counters
osobą odwiedzającą naszą stronę
ARCHIWUM
TU JESTEŚMY

mapa

OSP NA YOU TUBE

YouTube

POLECAMY

 

 

s5_logo

SGSP

CNBOP-PIB

LOGO

 

pp

strazak_logo

 

Wypadek komunikacyjny m. Mściszewice

Do zdarzenia doszło 20.04.2018 r. w godzinach popołudniowych. Zgłoszenie mówiło o potrąceniu rowerzysty przez samochód osobowy na drodze wojewódzkiej nr 224 w miejscowości Mściszewice. Do działań zadysponowano zastęp SLRt z OSP Sulęczyno i GBA 1,8/16 z OSP Mściszewice.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że osoba poszkodowana to dziecko w wieku 11 lat, które doznało licznych obrażeń wielonarządowych. Na miejsce oprócz ZRM zadysponowano również zespół LPR-u. Działania strażaków polegały w pierwszym etapie na udzieleniu pomocy medycznej osobie poszkodowanej oraz zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca LPR-u.

W działaniach udział brały:

- OSP Sulęczyno

- OSP Mściszewice

- JRG Kartuzy

- ZRM

- LPR

- Policja

Przyczyny zdarzenia wyjaśnia Policja.

/Zdj. OSP Sulęczyno/

ksiazka

Ochotnicza Straż Pożarna

w Sulęczynie

korzysta z dotacji

MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

na zakup pojazdów pożarniczych, umundurowania,

sprzętu pożarniczego, wyposażenia, szkoleń oraz remontów strażnic.

SPONSORZY

Kapeo

2 layer1

4

5

6

7 8

12

13

14

15